151 Sa | 29.07.17 - 16:00 | VfL Pinneberg - Hamburger SV III | 2:0 (1:0) |
149 So | 30.07.17 - 10:45 | FC Teutonia 05 - SC Condor | 2:1 (1:0) |
145 So | 30.07.17 - 13:00 | TuS Dassendorf - TSV Sasel | 2:0 (1:0) |
147 So | 30.07.17 - 14:00 | Niendorfer TSV - TuS Osdorf | 2:2 (1:1) |
148 So | 30.07.17 - 14:00 | FC Türkiye - SC Victoria Hamburg | 1:3 (1:2) |
152 So | 30.07.17 - 14:00 | SV Rugenbergen - FC Süderelbe | 4:0 (3:0) |
146 So | 30.07.17 - 15:00 | SV Curslack-N. - Wedeler TSV | 3:3 (1:0) |
150 So | 30.07.17 - 15:00 | SC VW Billstedt - Barmbek-Uhlenhorst | 1:1 (0:1) |
153 So | 30.07.17 - 15:00 | Concordia - TSV Buchholz 08 | 3:1 (2:1) |
139 Fr | 04.08.17 - 19:30 | SC Condor - FC Türkiye | 0:1 (0:1) |
140 Fr | 04.08.17 - 19:30 | Niendorfer TSV - SC Victoria Hamburg | 1:2 (1:1) |
141 Fr | 04.08.17 - 19:30 | TuS Osdorf - SV Curslack-N. | 2:4 (1:1) |
136 Fr | 04.08.17 - 20:00 | FC Süderelbe - VfL Pinneberg | 2:2 (1:1) |
137 Fr | 04.08.17 - 20:00 | Hamburger SV III - SC VW Billstedt | 2:2 (1:1) |
142 So | 06.08.17 - 14:00 | Wedeler TSV - Concordia | 4:1 (1:1) |
143 So | 06.08.17 - 14:00 | TSV Buchholz 08 - TuS Dassendorf | 1:2 (0:2) |
144 So | 06.08.17 - 15:00 | TSV Sasel - SV Rugenbergen | 3:2 (1:2) |
138 So | 06.08.17 - 16:00 | Barmbek-Uhlenhorst - FC Teutonia 05 | 1:5 (1:2) |
127 Fr | 11.08.17 - 19:00 | TuS Dassendorf - SV Rugenbergen | 3:0 (2:0) |
130 Sa | 12.08.17 - 14:00 | FC Türkiye - Barmbek-Uhlenhorst | 0:2 (0:0) |
128 Sa | 12.08.17 - 15:00 | SV Curslack-N. - SC Victoria Hamburg | 2:1 (0:1) |
129 So | 13.08.17 - 14:00 | Niendorfer TSV - SC Condor | 2:0 (1:0) |
133 So | 13.08.17 - 14:00 | VfL Pinneberg - TSV Sasel | 0:1 (0:1) |
134 So | 13.08.17 - 14:00 | TSV Buchholz 08 - Wedeler TSV | 3:4 (1:2) |
132 So | 13.08.17 - 15:00 | SC VW Billstedt - FC Süderelbe | 1:1 (0:1) |
135 So | 13.08.17 - 15:00 | Concordia - TuS Osdorf | 1:3 (0:3) |
131 Di | 15.08.17 - 18:30 | FC Teutonia 05 - Hamburger SV III | 3:0 (2:0) |
121 Fr | 18.08.17 - 19:30 | SC Condor - SV Curslack-N. | 0:0 |
123 Fr | 18.08.17 - 19:30 | TuS Osdorf - TSV Buchholz 08 | 0:1 (0:0) |
118 Fr | 18.08.17 - 20:00 | FC Süderelbe - FC Teutonia 05 | 2:0 (0:0) |
119 Fr | 18.08.17 - 20:00 | Hamburger SV III - FC Türkiye | 2:5 (1:1) |
122 So | 20.08.17 - 15:00 | Concordia - SC Victoria Hamburg | 1:1 (0:0) |
126 So | 20.08.17 - 15:00 | TSV Sasel - SC VW Billstedt | 1:1 (0:1) |
125 So | 20.08.17 - 15:30 | SV Rugenbergen - VfL Pinneberg | 3:0 (2:0) |
120 So | 20.08.17 - 16:00 | Barmbek-Uhlenhorst - Niendorfer TSV | 0:1 (0:0) |
124 So | 20.08.17 - 17:30 | Wedeler TSV - TuS Dassendorf | 1:2 (1:0) |
112 Sa | 26.08.17 - 14:00 | FC Türkiye - FC Süderelbe | 0:3 (0:2) |
110 Sa | 26.08.17 - 15:00 | SV Curslack-N. - Barmbek-Uhlenhorst | 1:4 (0:2) |
113 So | 27.08.17 - 10:45 | FC Teutonia 05 - TSV Sasel | 3:1 (2:1) |
109 So | 27.08.17 - 13:00 | TuS Dassendorf - VfL Pinneberg | 4:1 (3:0) |
111 So | 27.08.17 - 14:00 | Niendorfer TSV - Hamburger SV III | 2:1 (0:1) |
115 So | 27.08.17 - 14:00 | Wedeler TSV - TuS Osdorf | 2:2 (1:1) |
116 So | 27.08.17 - 14:00 | TSV Buchholz 08 - SC Victoria Hamburg | 1:1 (1:1) |
114 So | 27.08.17 - 15:00 | SC VW Billstedt - SV Rugenbergen | 1:1 (0:0) |
117 So | 27.08.17 - 15:00 | Concordia - SC Condor | 1:2 (0:2) |
102 Fr | 01.09.17 - 19:30 | Barmbek-Uhlenhorst - Concordia | 1:3 (1:1) |
103 Fr | 01.09.17 - 19:30 | SC Condor - TSV Buchholz 08 | 3:0 (2:0) |
105 Fr | 01.09.17 - 19:30 | TuS Osdorf - TuS Dassendorf | 0:2 (0:0) |
100 Fr | 01.09.17 - 20:00 | FC Süderelbe - Niendorfer TSV | 2:0 (1:0) |
101 Fr | 01.09.17 - 20:00 | Hamburger SV III - SV Curslack-N. | 2:4 (2:0) |
104 Sa | 02.09.17 - 16:00 | Wedeler TSV - SC Victoria Hamburg | 1:6 (0:2) |
106 So | 03.09.17 - 14:00 | VfL Pinneberg - SC VW Billstedt | 4:1 (3:0) |
108 So | 03.09.17 - 15:00 | TSV Sasel - FC Türkiye | 1:1 (0:1) |
107 So | 03.09.17 - 18:00 | SV Rugenbergen - FC Teutonia 05 | 1:1 (1:0) |
095 Fr | 08.09.17 - 18:30 | FC Teutonia 05 - VfL Pinneberg | 1:0 (0:0) |
096 Fr | 08.09.17 - 19:30 | TuS Osdorf - SC Victoria Hamburg | 0:3 (0:1) |
091 Sa | 09.09.17 - 13:00 | TuS Dassendorf - SC VW Billstedt | 4:0 (2:0) |
098 Sa | 09.09.17 - 13:00 | TSV Buchholz 08 - Barmbek-Uhlenhorst | 1:3 (1:1) |
094 Sa | 09.09.17 - 14:00 | FC Türkiye - SV Rugenbergen | 2:4 (1:2) |
092 Sa | 09.09.17 - 15:00 | SV Curslack-N. - FC Süderelbe | 5:1 (2:0) |
097 So | 10.09.17 - 14:00 | Wedeler TSV - SC Condor | 3:5 (1:2) |
099 So | 10.09.17 - 15:00 | Concordia - Hamburger SV III | 2:1 (1:1) |
093 Di | 19.09.17 - 19:30 | Niendorfer TSV - TSV Sasel | 3:0 (1:0) |
084 Fr | 15.09.17 - 19:30 | Barmbek-Uhlenhorst - Wedeler TSV | 1:3 (0:2) |
085 Fr | 15.09.17 - 19:30 | SC Condor - TuS Osdorf | 2:3 (0:2) |
082 Fr | 15.09.17 - 20:00 | FC Süderelbe - Concordia | 0:4 (0:1) |
083 Fr | 15.09.17 - 20:00 | Hamburger SV III - TSV Buchholz 08 | 2:1 (1:1) |
086 So | 17.09.17 - 13:00 | TuS Dassendorf - SC Victoria Hamburg | 4:2 (3:0) |
087 So | 17.09.17 - 15:00 | SC VW Billstedt - FC Teutonia 05 | 1:3 (1:1) |
090 So | 17.09.17 - 15:00 | TSV Sasel - SV Curslack-N. | 3:2 (2:1) |
088 Di | 31.10.17 - 11:30 | VfL Pinneberg - FC Türkiye | 1:0 (0:0) |
089 Di | 31.10.17 - 14:00 | SV Rugenbergen - Niendorfer TSV | 0:5 (0:2) |
073 Fr | 22.09.17 - 19:00 | TuS Dassendorf - FC Teutonia 05 | 2:1 (2:1) |
077 Fr | 22.09.17 - 19:30 | SC Condor - SC Victoria Hamburg | 0:6 (0:2) |
078 Fr | 22.09.17 - 19:30 | TuS Osdorf - Barmbek-Uhlenhorst | 3:4 (0:1) |
076 Sa | 23.09.17 - 14:00 | FC Türkiye - SC VW Billstedt | 5:0 (2:0) |
074 Sa | 23.09.17 - 15:00 | SV Curslack-N. - SV Rugenbergen | 2:2 (2:0) |
075 So | 24.09.17 - 14:00 | Niendorfer TSV - VfL Pinneberg | 3:2 (1:0) |
079 So | 24.09.17 - 14:00 | Wedeler TSV - Hamburger SV III | 5:1 (2:0) |
080 So | 24.09.17 - 14:00 | TSV Buchholz 08 - FC Süderelbe | 0:1 (0:0) |
081 Di | 31.10.17 - 15:00 | Concordia - TSV Sasel | 2:0 (0:0) |
066 Fr | 29.09.17 - 19:30 | Barmbek-Uhlenhorst - SC Victoria Hamburg | 1:5 (0:2) |
067 Fr | 29.09.17 - 19:30 | SC Condor - TuS Dassendorf | 0:4 (0:1) |
064 Fr | 29.09.17 - 20:00 | FC Süderelbe - Wedeler TSV | 2:1 (1:1) |
065 Fr | 29.09.17 - 20:00 | Hamburger SV III - TuS Osdorf | 2:5 (0:1) |
068 So | 01.10.17 - 10:45 | FC Teutonia 05 - FC Türkiye | 5:0 (1:0) |
070 So | 01.10.17 - 14:00 | VfL Pinneberg - SV Curslack-N. | 0:0 |
071 So | 01.10.17 - 14:00 | SV Rugenbergen - Concordia | 5:1 (1:0) |
069 So | 01.10.17 - 15:00 | SC VW Billstedt - Niendorfer TSV | 0:2 (0:1) |
072 So | 01.10.17 - 15:00 | TSV Sasel - TSV Buchholz 08 | 4:1 (0:1) |
058 Fr | 06.10.17 - 19:30 | SC Condor - Barmbek-Uhlenhorst | 3:3 (2:2) |
060 Fr | 06.10.17 - 19:30 | TuS Osdorf - FC Süderelbe | 1:6 (0:3) |
059 Fr | 06.10.17 - 20:00 | Hamburger SV III - SC Victoria Hamburg | 1:2 (0:2) |
055 Sa | 07.10.17 - 13:00 | TuS Dassendorf - FC Türkiye | 3:1 (1:0) |
056 Sa | 07.10.17 - 15:00 | SV Curslack-N. - SC VW Billstedt | 2:1 (1:1) |
057 So | 08.10.17 - 14:00 | Niendorfer TSV - FC Teutonia 05 | 3:0 (2:0) |
061 So | 08.10.17 - 14:00 | Wedeler TSV - TSV Sasel | 2:2 (1:1) |
063 So | 08.10.17 - 15:00 | Concordia - VfL Pinneberg | 2:0 (2:0) |
062 Mo | 02.04.18 - 14:00 | TSV Buchholz 08 - SV Rugenbergen | 4:0 (0:0) |
046 Fr | 13.10.17 - 20:00 | FC Süderelbe - SC Victoria Hamburg | 1:3 (0:1) |
047 Fr | 13.10.17 - 20:00 | Hamburger SV III - SC Condor | 2:1 (1:0) |
049 Sa | 14.10.17 - 14:00 | FC Türkiye - Niendorfer TSV | 0:2 (0:1) |
052 Sa | 14.10.17 - 14:00 | VfL Pinneberg - TSV Buchholz 08 | 0:3 (0:1) |
050 So | 15.10.17 - 10:45 | FC Teutonia 05 - SV Curslack-N. | 5:0 (2:0) |
048 So | 15.10.17 - 14:00 | Barmbek-Uhlenhorst - TuS Dassendorf | 1:5 (1:1) |
053 So | 15.10.17 - 14:00 | SV Rugenbergen - Wedeler TSV | 5:3 (3:0) |
051 So | 15.10.17 - 15:00 | SC VW Billstedt - Concordia | 4:3 (3:1) |
054 So | 15.10.17 - 15:00 | TSV Sasel - TuS Osdorf | 3:5 (2:1) |
040 Fr | 20.10.17 - 19:30 | SC Condor - FC Süderelbe | 5:0 (1:0) |
042 Fr | 20.10.17 - 19:30 | TuS Osdorf - SV Rugenbergen | 1:3 (1:2) |
037 Sa | 21.10.17 - 13:00 | TuS Dassendorf - Niendorfer TSV | 3:1 (0:0) |
038 Sa | 21.10.17 - 15:00 | SV Curslack-N. - FC Türkiye | 5:1 (2:1) |
039 So | 22.10.17 - 14:00 | Barmbek-Uhlenhorst - Hamburger SV III | 1:0 (1:0) |
043 So | 22.10.17 - 14:00 | Wedeler TSV - VfL Pinneberg | 2:2 (1:1) |
044 So | 22.10.17 - 14:00 | TSV Buchholz 08 - SC VW Billstedt | 3:3 (1:1) |
041 So | 22.10.17 - 15:00 | TSV Sasel - SC Victoria Hamburg | 2:2 (1:1) |
045 So | 22.10.17 - 15:00 | Concordia - FC Teutonia 05 | 2:2 (0:0) |
035 Do | 26.10.17 - 19:30 | SV Rugenbergen - SC Victoria Hamburg | 0:2 (0:1) |
030 Fr | 27.10.17 - 19:30 | Niendorfer TSV - SV Curslack-N. | 3:1 (1:1) |
028 Fr | 27.10.17 - 20:00 | FC Süderelbe - Barmbek-Uhlenhorst | 1:1 (0:0) |
029 Fr | 27.10.17 - 20:00 | Hamburger SV III - TuS Dassendorf | 1:2 (1:2) |
031 Sa | 28.10.17 - 14:00 | FC Türkiye - Concordia | 1:1 (0:0) |
034 Sa | 28.10.17 - 14:00 | VfL Pinneberg - TuS Osdorf | 2:2 (1:0) |
032 So | 29.10.17 - 10:45 | FC Teutonia 05 - TSV Buchholz 08 | 0:3 (0:1) |
033 So | 29.10.17 - 14:00 | SC VW Billstedt - Wedeler TSV | 1:4 (0:2) |
036 So | 29.10.17 - 15:00 | TSV Sasel - SC Condor | 4:0 (1:0) |
022 Fr | 03.11.17 - 19:30 | SC Condor - SV Rugenbergen | 2:3 (1:2) |
024 Fr | 03.11.17 - 19:30 | TuS Osdorf - SC VW Billstedt | 2:1 (0:1) |
020 Fr | 03.11.17 - 20:00 | Hamburger SV III - FC Süderelbe | 1:2 (0:1) |
019 Sa | 04.11.17 - 13:00 | TuS Dassendorf - SV Curslack-N. | 3:1 (2:1) |
023 Sa | 04.11.17 - 13:00 | VfL Pinneberg - SC Victoria Hamburg | 0:3 (0:1) |
021 So | 05.11.17 - 14:00 | Barmbek-Uhlenhorst - TSV Sasel | 2:3 (1:0) |
025 So | 05.11.17 - 14:00 | Wedeler TSV - FC Teutonia 05 | 1:2 (0:0) |
026 So | 05.11.17 - 14:00 | TSV Buchholz 08 - FC Türkiye | 3:0 (1:0) |
027 So | 05.11.17 - 15:00 | Concordia - Niendorfer TSV | 1:0 (0:0) |
010 Sa | 11.11.17 - 13:00 | TuS Dassendorf - FC Süderelbe | 4:1 (2:0) |
011 Sa | 11.11.17 - 14:00 | SV Curslack-N. - Concordia | 0:1 (0:1) |
014 So | 12.11.17 - 10:45 | FC Teutonia 05 - TuS Osdorf | 5:2 (1:0) |
012 So | 12.11.17 - 14:00 | Niendorfer TSV - TSV Buchholz 08 | 2:1 (0:1) |
015 So | 12.11.17 - 14:00 | SC VW Billstedt - SC Victoria Hamburg | 1:0 (0:0) |
018 So | 12.11.17 - 14:00 | TSV Sasel - Hamburger SV III | 5:1 (2:0) |
013 Di | 17.04.18 - 18:30 | FC Türkiye - Wedeler TSV | 4:2 (1:1) |
016 Di | 17.04.18 - 18:30 | VfL Pinneberg - SC Condor | 2:1 (1:1) |
017 Di | 24.04.18 - 18:30 | SV Rugenbergen - Barmbek-Uhlenhorst | 0:0 |
004 Fr | 17.11.17 - 19:30 | SC Condor - SC VW Billstedt | 3:2 (1:0) |
006 Fr | 17.11.17 - 19:30 | TuS Osdorf - FC Türkiye | 5:1 (2:1) |
001 Fr | 17.11.17 - 20:00 | FC Süderelbe - TSV Sasel | 0:4 (0:2) |
005 So | 19.11.17 - 10:45 | FC Teutonia 05 - SC Victoria Hamburg | 2:1 (0:0) |
007 So | 19.11.17 - 11:00 | Wedeler TSV - Niendorfer TSV | 2:2 (2:0) |
002 So | 19.11.17 - 14:00 | Hamburger SV III - SV Rugenbergen | 1:5 (1:3) |
003 So | 19.11.17 - 14:00 | Barmbek-Uhlenhorst - VfL Pinneberg | 1:0 (1:0) |
009 So | 19.11.17 - 15:00 | Concordia - TuS Dassendorf | 2:3 (1:0) |
008 Di | 08.05.18 - 19:00 | TSV Buchholz 08 - SV Curslack-N. | 3:2 (1:1) |
300 Fr | 24.11.17 - 19:30 | TuS Osdorf - Niendorfer TSV | 3:0 (0:0) |
301 Fr | 24.11.17 - 19:30 | SC Victoria Hamburg - FC Türkiye | 2:0 (1:0) |
304 Fr | 24.11.17 - 20:00 | Hamburger SV III - VfL Pinneberg | 5:1 (3:1) |
305 Fr | 24.11.17 - 20:00 | FC Süderelbe - SV Rugenbergen | 3:1 (1:0) |
302 So | 26.11.17 - 11:00 | SC Condor - FC Teutonia 05 | 1:6 (1:0) |
299 So | 26.11.17 - 14:00 | Wedeler TSV - SV Curslack-N. | 3:1 (1:0) |
303 So | 26.11.17 - 14:00 | Barmbek-Uhlenhorst - SC VW Billstedt | 3:1 (2:1) |
306 So | 26.11.17 - 14:00 | TSV Buchholz 08 - Concordia | 4:0 (0:0) |
298 So | 26.11.17 - 15:00 | TSV Sasel - TuS Dassendorf | 2:1 (2:0) |
293 Fr | 01.12.17 - 19:30 | SC Victoria Hamburg - Niendorfer TSV | 0:1 (0:0) |
296 Sa | 02.12.17 - 13:00 | TuS Dassendorf - TSV Buchholz 08 | 1:0 (0:0) |
294 Sa | 02.12.17 - 14:00 | SV Curslack-N. - TuS Osdorf | 4:1 (0:0) |
295 Sa | 02.12.17 - 17:00 | Concordia - Wedeler TSV | 5:1 (1:1) |
291 So | 03.12.17 - 10:45 | FC Teutonia 05 - Barmbek-Uhlenhorst | 4:1 (2:0) |
290 So | 03.12.17 - 14:00 | SC VW Billstedt - Hamburger SV III | 1:2 (1:1) |
292 Mo | 02.04.18 - 14:30 | FC Türkiye - SC Condor | 0:1 (0:0) |
289 Mo | 02.04.18 - 15:00 | VfL Pinneberg - FC Süderelbe | 2:1 (0:1) |
297 Di | 17.04.18 - 18:30 | SV Rugenbergen - TSV Sasel | 1:1 (0:1) |
281 Fr | 09.02.18 - 19:30 | SC Victoria Hamburg - SV Curslack-N. | 4:0 (1:0) |
284 Fr | 09.02.18 - 20:00 | Hamburger SV III - FC Teutonia 05 | 2:4 (0:0) |
285 Fr | 09.02.18 - 20:00 | FC Süderelbe - SC VW Billstedt | 5:1 (2:0) |
283 So | 11.02.18 - 14:00 | Barmbek-Uhlenhorst - FC Türkiye | 5:2 (2:2) |
287 So | 11.02.18 - 14:00 | Wedeler TSV - TSV Buchholz 08 | 3:4 (2:2) |
282 Di | 06.03.18 - 19:00 | SC Condor - Niendorfer TSV | 3:4 (1:3) |
286 Mi | 07.03.18 - 19:30 | TSV Sasel - VfL Pinneberg | 1:2 (0:1) |
280 Mi | 28.03.18 - 19:30 | SV Rugenbergen - TuS Dassendorf | 1:2 (0:2) |
288 Mo | 02.04.18 - 15:00 | TuS Osdorf - Concordia | 4:1 (2:0) |
275 Fr | 16.02.18 - 19:30 | SC Victoria Hamburg - Concordia | 2:1 (1:1) |
274 Sa | 17.02.18 - 15:00 | SV Curslack-N. - SC Condor | 1:2 (1:1) |
271 So | 18.02.18 - 10:45 | FC Teutonia 05 - FC Süderelbe | 0:1 (0:0) |
279 So | 18.02.18 - 15:00 | SC VW Billstedt - TSV Sasel | 0:4 (0:1) |
277 Mo | 02.04.18 - 13:00 | TuS Dassendorf - Wedeler TSV | 1:0 (1:0) |
273 Mo | 02.04.18 - 14:00 | Niendorfer TSV - Barmbek-Uhlenhorst | 3:2 (1:1) |
272 Di | 10.04.18 - 19:00 | FC Türkiye - Hamburger SV III | 2:0 (2:0) |
276 Di | 01.05.18 - 14:00 | TSV Buchholz 08 - TuS Osdorf | 2:2 (2:2) |
278 Mi | 02.05.18 - 19:00 | VfL Pinneberg - SV Rugenbergen | 2:1 (0:0) |
269 Fr | 23.02.18 - 19:30 | SC Victoria Hamburg - TSV Buchholz 08 | 3:0 (2:0) |
264 Fr | 23.02.18 - 20:00 | Hamburger SV III - Niendorfer TSV | 0:2 (0:1) |
265 Fr | 23.02.18 - 20:00 | FC Süderelbe - FC Türkiye | 5:0 (3:0) |
270 So | 25.02.18 - 11:30 | SC Condor - Concordia | 5:2 (1:2) |
263 So | 25.02.18 - 14:00 | Barmbek-Uhlenhorst - SV Curslack-N. | 2:0 (2:0) |
266 So | 25.02.18 - 15:00 | TSV Sasel - FC Teutonia 05 | 3:4 (2:2) |
267 Di | 10.04.18 - 19:00 | SV Rugenbergen - SC VW Billstedt | 4:2 (1:0) |
268 Di | 10.04.18 - 19:30 | TuS Osdorf - Wedeler TSV | 5:1 (2:0) |
262 Mi | 16.05.18 - 19:00 | VfL Pinneberg - TuS Dassendorf | 0:1 (0:0) |
253 Di | 20.03.18 - 19:00 | Niendorfer TSV - FC Süderelbe | 4:2 (3:1) |
254 Di | 20.03.18 - 19:00 | SV Curslack-N. - Hamburger SV III | 3:1 (1:1) |
260 Di | 20.03.18 - 19:00 | FC Teutonia 05 - SV Rugenbergen | 2:0 (0:0) |
257 Di | 20.03.18 - 19:30 | SC Victoria Hamburg - Wedeler TSV | 7:0 (1:0) |
259 Di | 24.04.18 - 19:30 | SC VW Billstedt - VfL Pinneberg | 3:4 (1:2) |
258 Fr | 18.05.18 - 19:00 | TuS Dassendorf - TuS Osdorf | 0:2 (0:0) |
261 Sa | 19.05.18 - 14:00 | FC Türkiye - TSV Sasel | 1:5 (0:1) |
255 Sa | 19.05.18 - 15:00 | Concordia - Barmbek-Uhlenhorst | 2:4 (0:1) |
256 So | 20.05.18 - 14:00 | TSV Buchholz 08 - SC Condor | 1:1 (0:1) |
249 Fr | 09.03.18 - 19:30 | SC Victoria Hamburg - TuS Osdorf | 2:1 (1:0) |
245 Fr | 09.03.18 - 20:00 | FC Süderelbe - SV Curslack-N. | 0:2 (0:1) |
247 Sa | 10.03.18 - 16:00 | SV Rugenbergen - FC Türkiye | 5:2 (1:2) |
250 So | 11.03.18 - 11:30 | SC Condor - Wedeler TSV | 3:4 (2:1) |
248 So | 11.03.18 - 14:00 | VfL Pinneberg - FC Teutonia 05 | 0:4 (0:3) |
251 So | 11.03.18 - 14:00 | Barmbek-Uhlenhorst - TSV Buchholz 08 | 1:2 (1:0) |
244 So | 11.03.18 - 15:00 | SC VW Billstedt - TuS Dassendorf | 1:8 (0:4) |
246 So | 11.03.18 - 15:00 | TSV Sasel - Niendorfer TSV | 1:4 (0:2) |
252 Di | 13.03.18 - 20:00 | Hamburger SV III - Concordia | 0:4 (0:1) |
238 Fr | 16.03.18 - 19:30 | TuS Osdorf - SC Condor | 1:2 (1:0) |
239 Fr | 16.03.18 - 19:30 | SC Victoria Hamburg - TuS Dassendorf | 0:1 (0:1) |
241 Sa | 17.03.18 - 14:00 | FC Türkiye - VfL Pinneberg | 4:1 (3:0) |
243 Sa | 17.03.18 - 15:00 | SV Curslack-N. - TSV Sasel | 3:1 (1:1) |
240 So | 18.03.18 - 10:45 | FC Teutonia 05 - SC VW Billstedt | 2:1 (2:0) |
236 So | 18.03.18 - 14:00 | TSV Buchholz 08 - Hamburger SV III | 0:0 |
237 So | 18.03.18 - 14:00 | Wedeler TSV - Barmbek-Uhlenhorst | 1:0 (0:0) |
242 So | 18.03.18 - 14:00 | Niendorfer TSV - SV Rugenbergen | 1:1 (1:0) |
235 So | 18.03.18 - 15:00 | Concordia - FC Süderelbe | 2:0 (1:0) |
230 Fr | 23.03.18 - 19:30 | SC Victoria Hamburg - SC Condor | 3:0 (1:0) |
232 Fr | 23.03.18 - 20:00 | Hamburger SV III - Wedeler TSV | 2:0 (1:0) |
233 Fr | 23.03.18 - 20:00 | FC Süderelbe - TSV Buchholz 08 | 0:5 (0:3) |
226 So | 25.03.18 - 10:45 | FC Teutonia 05 - TuS Dassendorf | 2:4 (2:3) |
227 So | 25.03.18 - 14:00 | SV Rugenbergen - SV Curslack-N. | 0:0 |
228 So | 25.03.18 - 14:00 | VfL Pinneberg - Niendorfer TSV | 0:5 (0:2) |
231 So | 25.03.18 - 14:00 | Barmbek-Uhlenhorst - TuS Osdorf | 3:2 (3:1) |
229 So | 25.03.18 - 15:00 | SC VW Billstedt - FC Türkiye | 0:3 (0:1) |
234 So | 25.03.18 - 15:00 | TSV Sasel - Concordia | 3:3 (1:2) |
219 Do | 29.03.18 - 19:30 | SC Victoria Hamburg - Barmbek-Uhlenhorst | 2:1 (1:1) |
222 Fr | 30.03.18 - 14:00 | Niendorfer TSV - SC VW Billstedt | 3:1 (0:1) |
221 Fr | 30.03.18 - 14:30 | FC Türkiye - FC Teutonia 05 | 5:7 (1:3) |
224 Fr | 30.03.18 - 15:00 | Concordia - SV Rugenbergen | 3:4 (2:3) |
218 Fr | 30.03.18 - 19:30 | TuS Osdorf - Hamburger SV III | 1:3 (0:2) |
217 Sa | 31.03.18 - 14:00 | Wedeler TSV - FC Süderelbe | 4:2 (3:2) |
223 Sa | 31.03.18 - 15:00 | SV Curslack-N. - VfL Pinneberg | 2:2 (2:2) |
220 Di | 08.05.18 - 19:00 | TuS Dassendorf - SC Condor | 3:0 (1:0) |
225 Mi | 16.05.18 - 19:00 | TSV Buchholz 08 - TSV Sasel | 1:0 (1:0) |
212 Fr | 06.04.18 - 19:30 | SC Victoria Hamburg - Hamburger SV III | 4:2 (1:0) |
213 Fr | 06.04.18 - 20:00 | FC Süderelbe - TuS Osdorf | 3:0 (1:0) |
208 Sa | 07.04.18 - 14:00 | FC Türkiye - TuS Dassendorf | 0:4 (0:3) |
210 So | 08.04.18 - 10:45 | FC Teutonia 05 - Niendorfer TSV | 1:1 (0:0) |
211 So | 08.04.18 - 14:00 | Barmbek-Uhlenhorst - SC Condor | 2:0 (2:0) |
215 So | 08.04.18 - 14:00 | SV Rugenbergen - TSV Buchholz 08 | 4:0 (2:0) |
216 So | 08.04.18 - 14:00 | VfL Pinneberg - Concordia | 2:0 (0:0) |
209 So | 08.04.18 - 15:00 | SC VW Billstedt - SV Curslack-N. | 6:3 (1:2) |
214 So | 08.04.18 - 15:00 | TSV Sasel - Wedeler TSV | 6:1 (0:1) |
199 Fr | 13.04.18 - 19:30 | SC Victoria Hamburg - FC Süderelbe | 5:0 (3:0) |
207 Fr | 13.04.18 - 19:30 | TuS Osdorf - TSV Sasel | 2:5 (0:2) |
203 Sa | 14.04.18 - 15:00 | SV Curslack-N. - FC Teutonia 05 | 3:2 (2:1) |
200 So | 15.04.18 - 11:30 | SC Condor - Hamburger SV III | 1:3 (1:0) |
201 So | 15.04.18 - 12:15 | TuS Dassendorf - Barmbek-Uhlenhorst | 3:0 (3:0) |
202 So | 15.04.18 - 14:00 | Niendorfer TSV - FC Türkiye | 3:3 (0:0) |
205 So | 15.04.18 - 14:00 | TSV Buchholz 08 - VfL Pinneberg | 1:3 (0:2) |
206 So | 15.04.18 - 14:00 | Wedeler TSV - SV Rugenbergen | 0:2 (0:0) |
204 So | 15.04.18 - 15:00 | Concordia - SC VW Billstedt | 4:0 (1:0) |
194 Fr | 20.04.18 - 19:30 | SC Victoria Hamburg - TSV Sasel | 3:0 (2:0) |
192 Fr | 20.04.18 - 20:00 | Hamburger SV III - Barmbek-Uhlenhorst | 3:3 (2:3) |
193 Fr | 20.04.18 - 20:00 | FC Süderelbe - SC Condor | 0:0 |
191 Sa | 21.04.18 - 14:00 | FC Türkiye - SV Curslack-N. | 0:1 (0:0) |
198 So | 22.04.18 - 10:45 | FC Teutonia 05 - Concordia | 4:2 (3:1) |
190 So | 22.04.18 - 14:00 | Niendorfer TSV - TuS Dassendorf | 0:2 (0:1) |
195 So | 22.04.18 - 14:00 | SV Rugenbergen - TuS Osdorf | 5:0 (1:0) |
196 So | 22.04.18 - 14:00 | VfL Pinneberg - Wedeler TSV | 3:0 (2:0) |
197 So | 22.04.18 - 15:00 | SC VW Billstedt - TSV Buchholz 08 | 0:5 (0:0) |
182 Fr | 27.04.18 - 18:45 | TuS Dassendorf - Hamburger SV III | 7:2 (3:2) |
187 Fr | 27.04.18 - 19:30 | TuS Osdorf - VfL Pinneberg | 2:0 (0:0) |
188 Fr | 27.04.18 - 19:30 | SC Victoria Hamburg - SV Rugenbergen | 3:4 (2:3) |
186 Sa | 28.04.18 - 13:00 | Wedeler TSV - SC VW Billstedt | 5:0 (0:0) |
183 Sa | 28.04.18 - 15:00 | SV Curslack-N. - Niendorfer TSV | 1:3 (1:1) |
189 So | 29.04.18 - 11:30 | SC Condor - TSV Sasel | 2:2 (1:0) |
181 So | 29.04.18 - 14:00 | Barmbek-Uhlenhorst - FC Süderelbe | 4:2 (2:1) |
185 So | 29.04.18 - 14:00 | TSV Buchholz 08 - FC Teutonia 05 | 2:0 (0:0) |
184 So | 29.04.18 - 15:00 | Concordia - FC Türkiye | 2:1 (2:0) |
176 Fr | 04.05.18 - 19:30 | SC Victoria Hamburg - VfL Pinneberg | 5:1 (2:0) |
173 Fr | 04.05.18 - 20:00 | FC Süderelbe - Hamburger SV III | 6:8 (2:3) |
172 Sa | 05.05.18 - 13:30 | SV Curslack-N. - TuS Dassendorf | 1:3 (0:0) |
179 Sa | 05.05.18 - 14:00 | FC Türkiye - TSV Buchholz 08 | 0:4 (0:2) |
178 So | 06.05.18 - 10:45 | FC Teutonia 05 - Wedeler TSV | 4:1 (1:0) |
175 So | 06.05.18 - 14:00 | SV Rugenbergen - SC Condor | 3:1 (2:1) |
180 So | 06.05.18 - 14:00 | Niendorfer TSV - Concordia | 3:0 (1:0) |
174 So | 06.05.18 - 15:00 | TSV Sasel - Barmbek-Uhlenhorst | 3:2 (2:0) |
177 So | 06.05.18 - 15:00 | SC VW Billstedt - TuS Osdorf | 1:4 (1:3) |
167 Fr | 11.05.18 - 19:30 | TuS Osdorf - FC Teutonia 05 | 2:4 (0:1) |
168 Fr | 11.05.18 - 19:30 | SC Victoria Hamburg - SC VW Billstedt | 7:0 (4:0) |
170 Fr | 11.05.18 - 19:30 | Barmbek-Uhlenhorst - SV Rugenbergen | 3:1 (2:0) |
163 Fr | 11.05.18 - 20:00 | FC Süderelbe - TuS Dassendorf | 1:3 (0:2) |
171 Fr | 11.05.18 - 20:00 | Hamburger SV III - TSV Sasel | 2:5 (2:3) |
169 So | 13.05.18 - 11:30 | SC Condor - VfL Pinneberg | 7:1 (3:1) |
165 So | 13.05.18 - 14:00 | TSV Buchholz 08 - Niendorfer TSV | 4:0 (2:0) |
166 So | 13.05.18 - 14:00 | Wedeler TSV - FC Türkiye | 4:5 (2:2) |
164 So | 13.05.18 - 15:00 | Concordia - SV Curslack-N. | 6:1 (2:1) |
158 Di | 15.05.18 - 19:30 | SC Victoria Hamburg - FC Teutonia 05 | 1:2 (0:0) |
154 Fr | 25.05.18 - 19:00 | TSV Sasel - FC Süderelbe | 7:3 (4:1) |
155 Fr | 25.05.18 - 19:00 | SV Rugenbergen - Hamburger SV III | 3:2 (0:1) |
156 Fr | 25.05.18 - 19:00 | VfL Pinneberg - Barmbek-Uhlenhorst | 5:2 (3:2) |
157 Fr | 25.05.18 - 19:00 | SC VW Billstedt - SC Condor | 6:5 (5:1) |
159 Fr | 25.05.18 - 19:00 | FC Türkiye - TuS Osdorf | 5:5 (1:1) |
160 Fr | 25.05.18 - 19:00 | Niendorfer TSV - Wedeler TSV | 3:2 (2:1) |
161 Fr | 25.05.18 - 19:00 | SV Curslack-N. - TSV Buchholz 08 | 2:1 (0:1) |
162 Fr | 25.05.18 - 19:00 | TuS Dassendorf - Concordia | 4:1 (1:1) |